Вартість навчання

 
Освітньо-кваліфікаційний рівень Денна Термін навчання Заочна Термін навчання
Молодший спеціаліст 8000 2-3 роки 8000 2-3 роки
Бакалавр 10000 4 роки 8000 4 роки
Магістр 12000 1,5 роки  12000 1,5 роки

 

БЕЗКОШТОВНІ ПРОГРАМИ!

ПРОГРАМА "Вільна плата"

Оплата за навчання може здійснюватися за рік навчання, за семестр, помісячно. Ви маєте право платити у відповідні строки залежно від фінансових можливостей.


ПРОГРАМА "Іменна стипендія"

Якщо ви матимете відмінні результати у навчанні, то зможете отримати іменну стипендію Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" або іменну стипендію міського голови.


ПРОГРАМА "45+"

Якщо ви

- старші 45 років, маєте страховий стаж менш як 15 років, не досягли пенсійного віку;

- звільнилися з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я та не досягли пенсійного віку, маєте вислугу не менше 10 років і не набули права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

- звільнилися з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів та не отримуєте пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

- є внутрішньо переміщеними особами працездатного віку і не знайшли підходящої роботи,

маєте професійно-технічну або вищу освіту, не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття, вам Центр зайнятості за місцем проживання може надати ваучер на навчання вартістю до 13780 грн., за рахунок яких ви зможете отримати нашому інституті диплом бакалавра, магістра за спеціальністю 227 "Фізична реабілітація", а також диплом молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра за спеціальністю 231 "Соціальна робота".


ПРОГРАМА "Безкоштовне навчання людей з інвалідністю"

Якщо ви є інвалідом І, ІІ, ІІІ груп або дитиною інвалідом ваше навчання у нашому інституті може здійснюватись за рахунок коштів Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.


ПРОГРАМА "Медаліст"

Якщо ти є медалістом або маєш диплом з відзнакою, твоє навчання у першому семестрі буде безкоштовним.


ПРОГРАМА "Однокласник"

Якщо разом з тобою до інституту вступлять 3 і більше однокашників з одного і того ж навчального закладу, кожному надається пільга в оплаті у розмірі 1000 гр. у кінці семестру.


ПРОГРАМА "Середній бал"

Якщо середній бал твого атестату більше 9 балів, тобі буде  надано пільгу в оплаті у розмірі 500 гр. у кінці семестру.


ПРОГРАМА "Приведи друзів"

Якщо разом з тобою до інституту вступлять твої друзі, знайомі, кожному надається знижка в оплаті у розмірі 15% вартості річної оплати у кінці семестру.


 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

Університет "Україна": історія успіху

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека