НА ГОСТИНАХ У МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ІНСТИТУТУ

 

ВИЩА ОСВІТА ДОСТУПНА ДЛЯ КОЖНОГО?

Це питання бентежить сьогодні тисячі батьків та їх дітей-випускників, особливо тих, хто не здав або і зовсім не здавав ЗНО, тих, чиї зусилля подолати вибудовані державою бар’єри на шляху до вищої освіти виявилися недостатніми, тих, хто не встиг швидко зорієнтуватись і зробити все правильно з оформленням необхідних документів, розміщенням їх у необхідних онлайн-базах упродовж коротких 15 діб, або тих, хто занадто пізно зрозумів, чого він хоче у цьому житті, і споглядає із сумом і розпачем за чудовим багатопалубним пароплавом під назвою "Щасливе майбутнє" із веселою музикою і кольоровими вогниками, трапом до якого міг стати диплом про вищу освіту.

Нажаль, кожного разу, запроваджуючи нові правила для отримання вищої освіти, держава не піклується про те, щоб вони були доведені до відома заздалегідь, пояснені і розтлумачені кожному майбутньому абітурієнтові. Мабуть держава у цьому просто не зацікавлена. Тож "бути або не бути" - доводиться вирішувати кожному самостійно?

Напевно що ні. Гадаємо, на щастя усіх, хто потрапив у описану ситуацію, в нашому місті ось уже більш ніж 17 років плідно працює Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який став альма-матір’ю для тисяч тепер успішних керівників, бізнесменів, талановитих науковців і просто висококласних знавців своєї справи.

Наше завдання - не просто надати якісну вищу освіту, але й створити найкомфортніші, найприйнятніші умови її здобуття для усіх, у тому числі і тих, хто живе у мальовничому але далекому українському селі, хто має вади із здоров’ям і потребує особливих умов навчання, хто служить у війську, працює, або тих, хто ще вчора не тішив себе надією на отримання вищої освіти, але з нашою допомогою повірив у свої сили і зійшов на ще одну сходинку до власної перемоги.

Ми знаємо усі життєві перепони, які заважають чи можуть завадити вам реалізувати вашу мрію навчатися, і з радістю готові поділитись з вами усіма можливими варіантами їх подолання. Все що вам необхідно мати - це атестат про середню освіту. Наші висококласні співробітники швидко і кваліфіковано складуть разом із вами індивідуальний план отримання саме вами вищої освіти у нашому Мелітопольському або у одному з 25 інших відокремлених структурних підрозділів нашого Університету, включаючи м. Київ.

Тож з нетерпінням чекаємо на вас для консультацій і вступу на навчання. І головне пам’ятайте: ВИЩА ОСВІТА ДОСТУПНА ДЛЯ КОЖНОГО!