4 квітня 2019 року студент 1 курсу магістратури спеціальності «Фізична реабілітація» Мелітопольського інституту екології і соціальних технологій» Університету «Україна» Пюрко Владислав прийняв участь у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. у галузі «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

Владислав запрошений як переможець (виборов І місце за напрямом «Екологія довкілля»), XVКонкурсу наукових робіт студентів з інвалідністю за тематикою наукових досліджень кафедр університету, проведеного в рамках XVІІIМіжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» , який виборов І місце за напрямом «Екологія довкілля». Нагороджений одноразовою іменною Стипендією Голови ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» Сушкевича В.М. та дипломом. Науковий керівник: Сурядна Н.М., кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри екології та інформаційних технологій.

Також запрошена призерка конкурсу Винокурова Анастасія Олександрівна, студентка 4 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», яка була нагороджена грамотою та подарунком. Науковий керівник: Пономаренко В.І., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації.

Вітаємо переможців!

   

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека