Остання неділя вересня 2019 року назавжди запам’ятається жителям м. Мелітополя і його гостям, адже саме в цей день місто відзначало свій 235-річний ювілей.
Свято видалось багатим на цікаві події: масові гуляння, виступи професійних і аматорських художніх колективів, імпровізовані торговельні майданчики, сяючі прикрасами будинки і вулиці.


А ще традиційною виставкою, організованою ведучими підприємствами і навчальними закладами міста.
Креативною і цікавою видалась і виставка Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна", організована зусиллями їх викладачів і студентів.
Тематичні стенди дали змогу гостям свята познайомитись з головними спеціальностями інституту і коледжу, здобутками у навчанні, спорті, культурному і громадському житті, історією навчального закладу, якому у цьому році виповнилося 20 років!

Особливу зацікавленість виклав імпровізований "масажний кабінет", у якому фахівцями масажистами виступили кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації Казакова Світлана Михайлівна,  студентка 3 курсу спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" Бурцева Надія, студент 2 курсу магістратури Пюрко Владислав, а "пацієнтами" усі бажаючі.

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека