Стажувальна практика

Стажувальна практика студентів спеціальності "Cоціальна робота"

Студентка– Карпенкова  Анастасія  проходила стажувальну практику в Управління Пенсійного фонду України в Веселівському районі Запорізької області.

  

Долгополова Олена і Дунаєва Анастасія проходили стажувальну практику на базі Мелітопольського областного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. На фото: студентки проводять заняття на тему: "Профілактика соціальних хвороб".

  

 

Студенти спеціальності соціальна робота – Юля Курило та Анастасія Пархоменко проходили стажувальну практику (04.02.13. – 07.03.13рр) у Мелітопольськомунавчально – реабілітаційномуцентрі, що знаходиться за адресою:вул. Крупська 22. 

Головною метою Центру єздійснення комплексної медичної, психологічної, педагогічної реабілітації учнів (вихованців); проведення корекційно – розвиткової роботи з дітьми, які потребують корекції фізичного та (або)  розумового розвитку; забезпечення здобуття певного рівня освіти, професійної орієнтації, розвитку і формування їхньої особистості, соціальної та трудової адаптації  учнів (вихованців), умов проживання та утримання за рахунок обласного бюджету.

  

   

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

Університет "Україна": історія успіху

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека