Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження з тваринами

 

26.01.2016 року відбулася конференція "Впровадження цивілізованих методів гуманного поводження з тваринами в м. Мелітополі" де Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій виступив одним з організаторів.
Директор інституту, професор Лисенко Валерій Іванович висвітлив результати підрахунку бездомних собак, який був проведений студентством нашого інституту колегіально з волонтерами міста. На конференції були присутні представники виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, представники закладів освіти, охорони здоров'я й ветеринарії міста, громадських організацій а також представники фонду Naturewatch (м.Харків, м.Біла Церква).
Результатом  доповідей і дискусій стала резолюція до міської влади щодо впровадження програми заходів, спрямованих на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин на 2016-2025 роки.
На цьому діяльність наших активістів у рамках даної тематики не закінчується, а тільки лише набирає обертів – попереду кропітка, але дуже важлива, гуманна і корисна робота.
На фото: Вегбієв Ільяс (голова студентського самоуправління Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету „Україна”), Лисенко Валерій Іванович (директор інституту, доктор біологічних наук, професор, член національної комісії з питань Червоної книги України), Сорокопуд Наталія (представник фонду Naturewatch в Україні, м.Харків), Богачик Олександр (координатор освітньої програми фонду Naturewatch в Україні, м.Біла Церква), Жардяцкене Катерина (методист навчальної частини інституту, координатор проекту „Підрахунок чисельності бездомних тварин-2015”)

      

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

Університет "Україна": історія успіху

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека