ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ "ДЕРЕВА МИРУ" В МЕЛІТОПОЛІ

 

1 квітня 2016 р. за ініціативою викладачів і студентів Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій у м. Мелітополі відбулася перша локація всесвітньої акції "Дерева миру". Ця акція об’єднала вже 50 країн, жителі яких в обраний день виходять на вулиці своїх міст аби висадити «дерева Миру».
Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.
Кожен може долучитися і висадити дерево, кущ, квітку в зручний спосіб: вдома в горщику, на дачі, у дворі; стати волонтером і разом з групою однодумців  висадити групу дерев в обраному, узгодженому місці.
Перші сажанці в межах цієї акції були висаджені на території дитячої лікарні. Перед тим, як приступити до роботи, організатори запропонували дітям відповісти на запитання "Що для вас  є мир?", прикрасити символічними листочками панно у вигляді дерева й послухати поради досвідченого садівника, викладача кафедри фізичної реабілітації Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Наталії Глебової. Після цього маленькі пацієнти разом з батьками,  медичні працівники і волонтери висадили "дерева миру".
Заплановані також локації на території дитячого садка №8, Алеї Слави, в Авіамістечку та на території Мелітопольського інститут екології та соціальних технологій.
Ініціатива згуртує людей і їх енергію  «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя.
Запрошуємо приєднатись до акції. Тих, хто зацікавився, просимо звертатися за тел. +38098-843-95-38 або за ел. адресою KD.mix @ mail.ru (Катерина Жардяцкене).
Також про акцію читайте тут.