"Роль гуманної освіти у навчально-виховному процесі"

 

11-12 травня 2016 року на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій відбувся навчальний курс для вчителів на тему: «Роль гуманної освіти у навчально-виховному процесі». Даний проект був здійснений на партнерських засадах Мелітопольським товариством захисту тварин, Мелітопольською міською радою та Naturewatch Foundation.

Метою даного проекту, було допомогти місту Мелітополю успішно розпочати програму гуманного регулювання кількості безпритульних тварин та доповнити освітні програми, елементами гуманної освіти, що допоможе виховувати у школярів відповідальне та гуманне ставлення до тварин.  

У навчальному курсі прийняли участь вчителі усіх шкіл міста, дитячого екологічного центру та міської дитячої бібліотеки. На курсі були розглянуті аспекти взаємодії людей та тварин, добробуту тварин та п'яти свобод, жорстокого відношення до тварин, гуманної освіти у школі та у освітньо-виховному процесі.

Крім прослуховування лекційного матеріалу, учасники курсу мали також змогу прийняти участь у виконанні практичних завдань та цікавих дискусіях. Кожен учасник отримав папку із методичною та ознайомчою літературою та матеріалами курсу.

           

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека