ІНІЦІАТИВНІСТЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ - ВИМОГА ЧАСУ

 

21 жовтня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького  в рамках проекту «Регіональні голоси - створюємо мости для демократії» за підтримки Представництва німецької організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International) та Міністерства закордонних справ Німеччини пройшов захід в новому форматі Open Space «Ініціативність людей з інвалідністю: вимога часу - потреба суспільства ».

Глава правління Вінницького громадського об'єднання «Гармонія» Раїса Панасюк виступила експертом, а в якості ведучого була запрошена кандидат філософських наук, методолог групової роботи, справжній майстер проведення Open Space Анна Валенса з Києва. Ще одним експертом, яка поділилася досвідом проведення подібних заходів у Львові стала Оксана Рубай. Також на заході була присутня менеджер проекту DVV International Анна Опіц.

Виконавчий директор БО «Соціальний фонд», ініціатор і автор даного проекту Катерина Кучина розповіла про конкурс есе для людей з інвалідністю «Я в місті рівних можливостей».

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій на заході представляли директор інституту, професор, доктор біологічних наук В.І. Лисенко , старший викладач кафедри соціальної роботи Т.І. Рябицька, студентка першого курсу спеціальності "Соціальна робота" Щукіна М., випускниця Інституту Ладиженко І.