НА XVI НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У м.КИЄВІ

 

23 листопада 2016 р. у базовій структурі Університету «Україна» (м. Київ, вул. Львівська, 23) під головуванням Президента Університету академіка АПН України, д.т.н., професора, Голови Організаційного комітету Таланчука П.М. відбулося урочисте відкриття XVI науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції про права осіб з інвалідністю».
23-24 листопада 2016 р. на конференції працювало дев’ять секцій.
Викладачі Мелітопольського ІЕСТ (м. Мелітополь) брали участь у двох секціях. Секція 3 «Медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю», в якій прийняли участь проф. Лисенко В.І. доктор біолог. наук., проф. Пономаренко В.І. доктор медичн. наук завідувач кафедри, доцент Милиця К.М. канд. медичн. наук, Волошина І.М. доктор медичн. наук. Вище означеним колективом зроблено доповідь на тему: «Методологічні аспекти дієтної реабілітації осіб з інвалідністю».
В роботі секції №8 «Наукові напрями дизайну безбар’єрного архітектурного середовища», яка працювала на кафедрі дизайну Університету «Україна» (ст. м. Контрактова, вул. Хорива, 1-Г) брали участь доцент кафедри екології та інформаційних технологій Мелітопольського ІЕСТ, кандидат технічних наук Мовчан С.І., який разом із доцентом кафедри дизайну та інформаційних технологій Економіко-гуманітарного факультету ДВНЗ «Запорізький національний університет» Дерезою О.О., к.т.н. виступили з доповіддю на тему: «Дизайн устаткування для інвалідів у житловому приміщенні». Крім загально відомих фактів щодо існуючого обладнання для інвалідів у житловому приміщенні, авторами було наведено конкретні факти, які мають місце при облаштуванні під’їзних шляхів до торгових центрів та медичних закладів у м. Мелітополі.
У цілому щорічне міжнародне наукове зібрання спеціалістів різного спрямування пройшло на високому навчально-науковому рівні. Всі доповіді було вислухано із зацікавленням. А при їх підготовці авторами застосовано останні наукові досягнення.
Характерною ознакою проведення міжнародної конференції є те, що з поряд з відомими та провідними фахівцями робили доповіді студенти, магістранти і докторанти. Всі ті, у кого ще попереду наукове майбутнє.

Керівник секції Хавхун Г.М., к. архіт., доцент.
Учасники секції Мовчан С.І. к.т.н., доцент;
Дереза О.О. к.т.н., доцент
   Фото на згадку. Разом із учасницею секції №8.

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека