НА ЧАСІ ІНКЛЮЗІЯ

 

21 березня на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею відбувся тренінг з комунікації, взаємодії та супроводу людей з інвалідністю в рамках проекту "Inclusive friendly", який реалізує ГО "Інститут Суспільних ініціатив", ГО "Відчуй", ГО "Бачити серцем" та БО "Право на щастя".

Участь у тренінгу серед інших взяли й кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Татарінова С.В., студенти спеціальності "Соціальна робота".

Тренерка-менеджер соціальних проектів у БО "Право на щастя" А. Вінніченко ознайомила учасників з філософією інклюзії та акцентувала увагу на коректній термінології, назвала цікаві факти щодо технічних засобів комунікації для людей з інвалідністю, проаналізувала види психофізичних відхилень у людей з різними нозологіями.

Студенти, присутні на заході, отримали масу практичної інформації, яка стане їм у нагоді, зважаючи на активне впровадження в нашій країні інклюзії в різних сферах життєдіяльності.

   

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека