ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ДЕНЬ У м. ЕНЕРГОДАР

 

Напередодні початку третьої хвилі вступної кампанії до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна", яка продовжуватиметься з 6.11 по 17.11.2017 р., з широкою профорієнтаційною акцією викладачі кафедри соціальної роботи інституту та коледжу Тетяна Іванівна Рябицька, Світлана Олексіївна Татарінова та студент-магістрант Олександр Шимкович відвідали м. Енергодар.
Тепло і з цікавістю зустрічали наших представників в управлінні освіти Енергодарської міської ради, в Енергодарському міському центрі зайнятості, територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Енергодарської міської ради і особливо у Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У місті, в якому практично немає навчальних закладів жваво зацікавилися можливістю отримати вищу освіту за новітніми технологіями, у тому числі дистанційними.
З усіма організаціями, де відбулися зустрічі були підписані угоди про співпрацю. П'ять  фахівців профільних установ виявили рішуче бажання навчатися. Маємо надію, що кількість абітурієнтів-енергодарців, бажаючих навчатися в нашому інституті буде значно більшою, адже профорієнтаційним планом передбачено ще декілька агіткомпаній до цього чудового сучасного міста.
Щира подяка всім учасникам акції за виконану роботу і активну життєву і професійну позицію!

  

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека