ПРОФОРІЄНТАЦІЯ  НА  ЧАСІ

 

Профорієнтаційна робота у Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій та коледжі Університету "Україна" ведеться цілеспрямовано, системно, планово. Це ще раз засвідчує черговий візит 10 листопада поточного року представників інституту і коледжу до м. Енергодард дла проведення профорієнтаційних заходів в рамках діючої акції "Випускник 2018", організованої Енергодаргськи міським центром зайнятості.
Гостинно і з цікавістю зустріли представників інституту Казакову С.М., кандидата біологічних наук, доцента, Татарінову С.О., кандидата психологічних наук, Рябицьку Т.І., старшого викладача, Ковалюк Ч.І., психолога ЕМЦЗ, адміністрація і школярі випускних класів НВК № 1,5, ЗОШ № 2, 7, багатопрофільної гімназії "Гармонія", багатопрофільного ліцею №3. Загалом у заходах взяли участь понад 300 старшокласників.
Адміністрація Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу висловлює щиру вдячність адміністрації і педагогічним колективам шкіл М. Енергодара та співробітникам ЕМЦЗ за тісну і плідну співпрацю а а колегам - подяку за виконану важливу роботу!

 

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

 

 

 

Пісня про Університет "Україна

 

 

Бібліотека