День міста святкували разом

 

30 вересня 2018 року жителі і гості міста Мелітополя святкували його 234-й рік народження.
У святкових заходах активну участь брали і викладачі і студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій і коледжу Університету "Україна".
Організована інтерактивна зона дозволила усім бажаючим тісніше познайомитись з Університетом "Україна", його Мелітопольськими відокремленими підрозділами, спеціальностями, успіхами і досягненнями у науковому, навчальному, культурному житті.
Під час свята загалу міста було презентовано унікальне видання "Тваринний світ Мелітопольщини у Червоній книзі України", яке вийшло в світ завдячуючи ініціативі і вагомому внеску, поряд з іншими відомими науковцями, завідувача кафедри екології та інформаційних технологій інституту, кандидата біологічних наук, доцента Сурядної Наталії Миколаївни. Видання стало можливим завдяки участі у міській програмі "Бюджет міських ініціатив" і його фінансуванню громадою міста Мелітополя.
За активну участь у EXPO-просторі "Мелітополь навчальний, промисловий, діловий" Мелітопольському інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" було оголошено подяку, яку від імені керівництва міста заступник міського голови Світлана Олександрівна Бойко вручила директору інституту, доктору біологічних наук,професору Валерію Івановичу Лисенку.

         

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека